Dopravné zrkadlo kruhové, priemer 500 mm

Kód: 90-9035-74
1 hodnotenie
€115 €95,04 bez DPH
Skladom

Dopravné zrkadlá zvyšujú bezpečnosť a plynulosť na cestách. Priemer 500 mm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Reflexné prvky

Zrkadlá sú polepené reflexnými prvkami, ktoré napomáhajú zvyšovať bezpečnosť  v neprehľadných situáciách. Zrkadlá sú tiež UV stabilizované.

Variabilné uchytenie

Pomocou kĺbu si nastavíte požadovaný pozorovací uhol. Potom iba jednoducho dotiahnite šróby a máte hotovo. Zrkadlá sa štandardne uchycujú na stĺpiky s priemerom 60 mm.

Jednoduchosť

Nie nadarmo sa hovorí, že v jednoduchosti je sila. Naša zrkadlá sú jednoduché na inštaláciu a údržbu. Do 10 minút máte zrkadlo umiestnené na stĺpiku.

Dopravné zrkadlá zvyšujú bezpečnosť na miestach, kde je obmedzená viditeľnosť. Roadpro.cz ponúka škálu zrkadiel na súkromné aj profesionálne využitie. Inštalácia jedného alebo viacerých zrkadiel poskytuje šoférom lepší prehľad o protiidúcej premávke bez ohrozenia seba alebo ich vozidiel. Majte na pamäti, že zrkadlový obraz nie je presnou reprezentáciou skutočnej vzdialenosti, na ktorej sa nachádza prichádzajúca premávka. Zrkadlo vám pomôže včas rozpoznať blížiace sa nebezpečenstvo, aby ste mohli náležite a bezpečne predvídať.

Odporúčame tiež pravidelne čistiť Vaše dopravné zrkadlá, lebo dážď a prach rozmazávajú obraz v priebehu času. Pravidelne čistené zrkadlo prispeje k vašej bezpečnosti a bezpečnosti ostatných účastníkov cestnej premávky po mnoho rokov. Naše zrkadlá je možné tiež použiť na zvýšenie bezpečnosti v skladoch alebo v okolí skladov, výrobných budov alebo parkovísk. V tabuľke nižšie nájdete maximálnu pozorovaciu vzdialenosť na priemer rôznych zrkadiel dostupných v doprave.

  • Nízka hmotnosť
  • Jednoduchá inštalácia pomocou svorky na stĺp či úchytiek na stenu 
  • UV stabilizované

Dodatočné parametre

Kategória: Dopravné zrkadlá
Hmotnosť: 3 kg
Průměr: 500 mm
Dohledová vzdálenost: ± 6 m
Celkové rozměry: 630 x 530 x 150 mm